Veterinerlerimiz

Veterinerlerimiz
vetangeles-suleyman-turkoglu3

SÜLEYMAN TÜRKOĞLU

Merhabalar!

Ben Süleyman Türkoğlu, 1993 doğumluyum. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunuyum. 7 yıldır aktif olarak meslekte görev almaktayım. Fakat can dostlarımızla aramızdaki bağ çok eskilere dayanıyor. Can dostlarımız için Veteriner Hekimliğimin yanı sıra tamamlayıcı tedavi teknikleri olarak Aromaterapi, Animal Reiki (Hayvan Reikisi) ile ilgili çalışmalar yürütüyorum.
Can dostlarımızı anlamak ve acılarını ruhsal anlamda dindirebilmek benim için çok önemli. Dolayısıyla değerli hocalardan bu konulara ilişkin eğitimler almaya özen gösteriyorum. Bu sebeple Dr. Hilal Özcan hocamdan aromaterapi, aromatouch eğitimleri ve Arzu Çalgüner hocamdan Animal Reiki eğitimleri aldım. Aldığım eğitimlerin yanı sıra Dr. David K. Hill hocamızın sertifika programlarını tamamladım. Aynı zamanda kliniğimde de bu tamamlayıcı tedavi yöntemlerinden faydalanmaya özen gösteriyorum.

vetangeles-veteriner-gizem-cubukcu4

GİZEM ÇUBUKÇU

Merhabalar!
Ben Gizem ÇUBUKÇU,
2018 yılı Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. Aynı üniversitede Parazitoloji Anabilim dalında 2021 yılında yüksek lisans yaparak uzmanlığını aldım. Yine aynı bölümde doktora programına devam ediyorum. 5 senedir meslekte aktif olarak görev yapmaktayım.

vetangeles-fatih-karakaya3

FATİH KARAKAYA

Merhabalar!
Ben Fatih KARAKAYA,
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum.

vetangeles-cenkay-ozguncu3

CENKAY CANBERK ÖZGÖNCÜ

Merhabalar!
Ben Cenkay Canberk ÖZGÖNCÜ,
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Veteriner Fakültesi, Laborant ve Veteriner Sağlık Programı mezunuyum.